TRÄDGÅRDSOFFA, gjutjärn och trä, Näfveqvarn, 1900-talets första hälft..

434839. TRÄDGÅRDSOFFA, gjutjärn och trä, Näfveqvarn, 1900-talets första hälft..

Grönbemålat gjutjärn och trä. Märkt; "Näfveqvarn".
Längd 131,5 cm.

Senare bemålad. Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 131,5 cm.

Antal besök: 956