VÄGGUR, Junghans, 18/1900-tal.

434837. VÄGGUR, Junghans, 18/1900-tal.

Höjd 99cm.
Bredd 33.
Nyckel samt pendel medföljer.

Ålders samt bruksslitage. Mindre fanerskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 99cm.
Bredd 33.
Nyckel samt pendel medföljer.

Antal besök: 805