CAFÉBORD, 2 stycken, 2000-tal.

4348348. CAFÉBORD, 2 stycken, 2000-tal.

Kromat benställning, skiva med laminat, höjd ca 72, 60x70 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken.

Antal besök: 189