Akvarell på papper, oidentifierad konstnär, 1925.

4348083. Akvarell på papper, oidentifierad konstnär, 1925.

Signerad: W. Eliasson
Daterad: 1925

Mått på bildyta: 37 x 30 cm
Mått med ram: 50 x 44 cm.

Ramslitage och mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad: W. Eliasson
Daterad: 1925

Mått på bildyta: 37 x 30 cm
Mått med ram: 50 x 44 cm.

Antal besök: 144