TRYCK PÅ DUK, signerad i trycket.

4348081. TRYCK PÅ DUK, signerad i trycket.

rammått ca 59x71 cm.

sedvanligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

rammått ca 59x71 cm.

sedvanligt slitage.

Antal besök: 171