SKÅL, silver, svensk import, 1900-tal.

434806. SKÅL, silver, svensk import, 1900-tal.

Genombruten dekor.
Längd ca 18,5 cm.
Vikt ca 158 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Genombruten dekor.
Längd ca 18,5 cm.
Vikt ca 158 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 668