Bland annat sockerströare, bägare, skål, etui och ser med äggkopp, sked och servettring.
Sockerströare längd ca 21 cm.
Total vikt ca (exkl kniv) 689 gram.
Slitage, gravyrer, bucklor, lagning.
Sockerströare längd ca 21 cm.