SIDOBORD, ek, brickmärkt, NK, 1920-tal.

4348015. SIDOBORD, ek, brickmärkt, NK, 1920-tal.

Vågformad bordskant, diameter ca 60 cm.
Höjd ca 67 cm.
Ritningsnummer: 24714, "diverse bj Harding".
I produktion från 1918.

Slitage, repor, märken. Benställning med skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 67 cm.
I produktion från 1918.

Antal besök: 335