BOKHYLLA med lådor, mahogny, 1900-talets första hälft.

434795. BOKHYLLA med lådor, mahogny, 1900-talets första hälft.

Längd 285, bredd 33, höjd 116 cm.

Skarpmärken samt bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 662