SOFFA , sengustaviansk stil, 1900-tal.

434794. SOFFA , sengustaviansk stil, 1900-tal.

Soffa, längd ca. 130 cm.

Bruksslitage, repor, slagmärken, smärre fläckar. Dekorband löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa, längd ca. 130 cm.

Antal besök: 763