SIDOBORD, 1900-talets andra hälft.

4347750. SIDOBORD, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med mahogny. Två fällbara klaffar á 18 cm. Längd ca 58, bredd 52, höjd 50 cm.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 140