ALLMOGEFÖREMÅL, ett parti b.la smörkärna, stänka mm.

4347643. ALLMOGEFÖREMÅL, ett parti b.la smörkärna, stänka mm.

Mått på smörkärna för referens:
Höjd: ca 57 cm
ca 14 cm i diameter.

Bruksslitage och skador kan förekomma.
Ej genomgått.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 57 cm
ca 14 cm i diameter.

Ej genomgått.

Antal besök: 437