GEMLA, serveringsvagn, 1940/50-tal.

4347636. GEMLA, serveringsvagn, 1940/50-tal.

Delad uppfällbar skiva med bakomliggande förvaring. Kopplad benställning. Fotavslutningar med hjultrissor.
Utan bricka 70x50cm, höjd 65cm. Brickans längd 36cm.

Gott bruksskick. Brännmärke på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 322