SIDEBOARD, teak, 1950/60-tal.

SIDEBOARD, teak, 1950/60-tal.
4347604. SIDEBOARD, teak, 1950/60-tal.

Sideboard med 3 st lådor samt bakomliggande hyllplan.
Längd ca 165, bredd ca 42, höjd ca 94 cm.

Bruksslitage. Repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 349