OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå.

4347581. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå.

Motiv med kvinna, signerad Hellwag,
30x11 cm,
51x33 cm.

Mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

30x11 cm,
51x33 cm.

Mindre ytsslitage.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
Valvet
Antal besök: 299