BÖCKER 2 stycken om Anders Zorn.

4347483. BÖCKER 2 stycken om Anders Zorn.

GERDA BOËTHIUS, bok, Zorn - Tecknaren, målaren, etsaren, skulptören, 1949. nr. 1849/2000
HANS HENRIK BRUMMER bok Anders Zorn till ögats fröjd och nationens förgyllning
Totalmått 25 x 31,5 x 14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalmått 25 x 31,5 x 14 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 276