GERDA BOËTHIUS, bok, Zorn - Tecknaren, målaren, etsaren, skulptören, 1949. nr. 1849/2000
HANS HENRIK BRUMMER bok Anders Zorn till ögats fröjd och nationens förgyllning
Totalmått 25 x 31,5 x 14 cm.
Bruksslitage.
Totalmått 25 x 31,5 x 14 cm.
Bruksslitage.