JOHAN GAUP. Sameknivar, 2 st, signerade.

4347293. JOHAN GAUP. Sameknivar, 2 st, signerade.

Längd 21,5 - 27,5 cm.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21,5 - 27,5 cm.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 308