SKED, silver, Niklas Lund, Stockholm, 1753.

434725. SKED, silver, Niklas Lund, Stockholm, 1753.

Längd ca 21 cm.
Vikt ca 50 gram.

Slitage, gravyr, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 21 cm.
Vikt ca 50 gram.

Slitage, gravyr, bucklor.

Antal besök: 1 382