MALMGRYTA, 1800-tal.

MALMGRYTA, 1800-tal.
4347203. MALMGRYTA, 1800-tal.

Tre ben.
Höjd ca 23 cm.
Diameter ca 31cm.

Ålders samt bruksslitage
Invändig beläggning, ärg.

Gör en kostnadsfri värdering!
4347203. MALMGRYTA, 1800-tal.

Tre ben.
Höjd ca 23 cm.
Diameter ca 31cm.

Ålders samt bruksslitage
Invändig beläggning, ärg.

Antal besök: 201