JOAN TOBELLA SERRA. Landskap.

JOAN TOBELLA SERRA. Landskap.
4347085. JOAN TOBELLA SERRA. Landskap.

Två oljemålningar på panel
Signerad, och en av dem daterad 1979
22x31 cm och 22x31 cm.

Ytsmuts. Klädd och lackerad träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Två oljemålningar på panel
22x31 cm och 22x31 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Zona Marcos - A
Antal besök: 172