PALL, 1950/60-tal.

PALL, 1950/60-tal.
4347061. PALL, 1950/60-tal.

Trä. Höjd 49 cm.

Bruksslitage, lagning på kant.

Gör en kostnadsfri värdering!
4347061. PALL, 1950/60-tal.

Trä. Höjd 49 cm.

Antal besök: 188