4346987. BOKHYLLA, EKGLOB, WERNICKE, 1900-TALETS BÖRJAN.
Fyra graderade divisioner, elfenbensmärken till varje nivå.
152 cm hög x 87 cm bred x 32 cm djup.
Klag, märken och repor hela tiden i proportion till ålder och användning.
Delar av backboard saknas.