BOKHYLLA, EKGLOB, WERNICKE, 1900-TALETS BÖRJAN.

4346987. BOKHYLLA, EKGLOB, WERNICKE, 1900-TALETS BÖRJAN.

Fyra graderade divisioner, elfenbensmärken till varje nivå.
152 cm hög x 87 cm bred x 32 cm djup.

Klag, märken och repor hela tiden i proportion till ålder och användning.
Delar av backboard saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delar av backboard saknas.

Antal besök: 440