ERNEST WILLIAM HASLEHUST (1866-1949). VID KAJEN.

4346983. ERNEST WILLIAM HASLEHUST (1866-1949). VID KAJEN.

Signerad, akvarell
43,5 x 65 cm.; 67 x 88 cm totalt

* Ämnet publicerades som ett färgtryck.

Några fläckar på himlen; generellt bra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad, akvarell

Antal besök: 224