DAMCYKEL, 26", Solhaga, 2000-tal.

434686. DAMCYKEL, 26", Solhaga, 2000-tal.

Tre växlad.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Något löst stödben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tre växlad.

Antal besök: 940