EUGEN RIDDERSTOLPE. Gårdsplan, olja på pannå, signerad.

434683. EUGEN RIDDERSTOLPE. Gårdsplan, olja på pannå, signerad.

48 x 64 cm.

Eugen Ridderstolpe finns representerad på Moderna Museet.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 64 cm.

Krackelyr.

Antal besök: 1 917