SIDEBOARD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

4346821. SIDEBOARD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 81 cm
Bredd ca 137 cm
Djup ca 47,5 cm.

repor, använt skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 81 cm
Bredd ca 137 cm
Djup ca 47,5 cm.

repor, använt skick.

Antal besök: 338