Liten glaskrona 1900-talets mitt.

4346726. Liten glaskrona 1900-talets mitt.

Liten glaskrona med metallram, fyra ringar tätt försedda med glasbollar och trumpetformade blommor, enstaka blommor violett, elektriskt monterad med en ljuskälla. Mitten av 1900-talet. Höjd ca 23 cm, diameter 26 cm.

En blomma med vägran. Inkluderat är 11 lösa intakta blommor, ljuskronan verkar dammig.
Ingen funktionsgaranti ges.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ingen funktionsgaranti ges.

Antal besök: 148