4346726. Liten glaskrona 1900-talets mitt.
Liten glaskrona med metallram, fyra ringar tätt försedda med glasbollar och trumpetformade blommor, enstaka blommor violett, elektriskt monterad med en ljuskälla. Mitten av 1900-talet. Höjd ca 23 cm, diameter 26 cm.
En blomma med vägran. Inkluderat är 11 lösa intakta blommor, ljuskronan verkar dammig.
Ingen funktionsgaranti ges.
Ingen funktionsgaranti ges.