BORD MED KLAFF, teak/bok, 1900-talets mitt.

434668. BORD MED KLAFF, teak/bok, 1900-talets mitt.

Längd 70-91, bredd 65, höjd 73 cm.

Smärre kantskador samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 598