OFFICERSSTICKERT, Sovjetunionen, 1957, numrerad.

4346627. OFFICERSSTICKERT, Sovjetunionen, 1957, numrerad.

Fäste i förgylld mässing, läderbalja med förgyllda beslag och rem med beslag.
Längd 34,5 cm.

Åldersrelaterat lätt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 34,5 cm.

Åldersrelaterat lätt slitage.

Antal besök: 786