STRING HYLLA - 3 hyllplan, svart string, teak laminat, 1900talets mitt.

4346585. STRING HYLLA - 3 hyllplan, svart string, teak laminat, 1900talets mitt.

Höjd 75cm
Bredd 68cm,
Djup 20cm

3hyllplan.

Bruksslitage, repor, nötningar.
Större märken utslag på 2 hyllplan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75cm
Bredd 68cm,
Djup 20cm

3hyllplan.

Antal besök: 341