STRING HYLLA , teaklaminat, två hyllplan, 1900talets mitt.

4346583. STRING HYLLA , teaklaminat, två hyllplan, 1900talets mitt.

Höjd 50 cm
Bredd 58 cm
Djup 20 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm
Bredd 58 cm
Djup 20 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 203