SPEGEL, Karl-Johan, mahogny.

SPEGEL, Karl-Johan, mahogny.
4346415. SPEGEL, Karl-Johan, mahogny.

1800-talsspegel, Karl-Johan. Delat glas, förgyllda ornament.

53x115 cm.

Åldersslitage, sprickor på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

53x115 cm.

Antal besök: 240