JUAN ROZAS. Kustutsikt.

JUAN ROZAS. Kustutsikt.
4346409. JUAN ROZAS. Kustutsikt.

Akvarell på papper
33,5x50 cm.

I gott skick. Det har inte granskats utanför ramen. Ram i stuckat och förgyllt trä, med smärre skador.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell på papper
33,5x50 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
ER4
Antal besök: 132