BORD, med klaffar, 1800-tal.

434639. BORD, med klaffar, 1800-tal.

Längd 108 cm, uppfällda klaffar 2 x 21 cm, bredd 75 cm, höjd 77 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage.

Antal besök: 990