Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
GUNNAR DAHLSTRAND. Olja på duk, "Grustag", monogramsignerad GD.
434637. GUNNAR DAHLSTRAND. Olja på duk, "Grustag", monogramsignerad GD.
50 x 37,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 37,5 cm.
Nyköpings Auktionsverk
998