GUNNAR DAHLSTRAND. Olja på duk, "Grustag", monogramsignerad GD.

434637. GUNNAR DAHLSTRAND. Olja på duk, "Grustag", monogramsignerad GD.

50 x 37,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 37,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 154