4346234. ANTANAS SUTKUS. "Untitled".
Gelatinsilverfotografi, bildyta 54. x 48 cm, bladstorlek 59,7 x 50 cm. Signerad och daterad a tergo A. Sutkus, 1972. Bär även påskrift "Antanas SUTKUS, Untitled, Vlnius, 1972".
Hanteringsveck, retuscher, fläckar, väck längs bladets kanter.
För frågor och konditionsrapport vänligen kontakta jonas.malmberg@auktionsverket.com.