SOFFA och FÅTÖLJ, 2 delar, "Sonett", Alf Svensson, Dux, Ljungs Industrier AB, Malmö,1960-tal.

434613. SOFFA och FÅTÖLJ, 2 delar, "Sonett", Alf Svensson, Dux, Ljungs Industrier AB, Malmö,1960-tal.

Klädda i grått textil med röda plymåer. Längd soffa 134 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 757