STORMLYKTA, "OPTIMUS 930".

STORMLYKTA, "OPTIMUS 930".
4346106. STORMLYKTA, "OPTIMUS 930".

Metall och glas. Tot höjd 48 cm.

Ej funktionstestad, ytslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 266