TEATER SPOTLIGHT, "FNS, allt fotografiskt". 1900-talets mitt.

434595. TEATER SPOTLIGHT, "FNS, allt fotografiskt". 1900-talets mitt.

Grönmatterad metall. Höjd 47 cm.

Bruks/åldersslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 626