SCHÄSLONG, 1800-tal.

SCHÄSLONG, 1800-tal.
4345897. SCHÄSLONG, 1800-tal.

Längd ca. 200, bredd 61, höjd 103 cm.

Repor, fläckar, slagmärken, renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!
4345897. SCHÄSLONG, 1800-tal.

Antal besök: 239