BORD med metallinläggningar, orientaliskt, 1900-tal.

434588. BORD med metallinläggningar, orientaliskt, 1900-tal.

Längd 107 cm. Bredd 51 cm. Höjd 47 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 479