VÄGGVITRIN/VITRINSKÅP, omkring sekelskiftet 1800/1900.

4345568. VÄGGVITRIN/VITRINSKÅP, omkring sekelskiftet 1800/1900.

En glasad dörr, röd-brun bemålning, profilerat krön. Längd 54,5, bredd 9,5, höjd 78 cm.

Delvis skrapad, trasigt lås, färgbortfall, nagg, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 314