TAKLAMPA / TAKAMPEL, 1920-/30-tal, alabaster.

4345532. TAKLAMPA / TAKAMPEL, 1920-/30-tal, alabaster.

Diameter 40 cm, kupans höjd 12 cm, höjd inkl upphängning ca 68 cm.

Åldersrelaterat slitage med några nagg och repor. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 468