KJOL / KILT, ull, Tartan-mönster, Gor-Ray, England, 1900-tal. Strl. 36.

434551. KJOL / KILT, ull, Tartan-mönster, Gor-Ray, England, 1900-tal. Strl. 36.

Ull med remmar i läder i svart. Längd 72 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 852