BROSCH, 18K guld, Westerdahl & Petterson, Norrköping 1930.

4345456. BROSCH, 18K guld, Westerdahl & Petterson, Norrköping 1930.

Infattad med cabochonslipad ametist. Stämplad. L ca 6,5 cm. Vikt ca 7,9 gram.

Ametist med repor och invändiga frakturer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 214