HERIBERTO COGOLLO. Färglitografi.

4345162. HERIBERTO COGOLLO. Färglitografi.

Numrerad 44/60, 42,5x32 cm, 69x54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 143