SKÅL, Sigvard Bernadotte, VAS, Göran Wärff, glas,1900-tal.

434502. SKÅL, Sigvard Bernadotte, VAS, Göran Wärff, glas,1900-tal.

Skålens diameter 17,5 cm, 18,5 cm.

Slitage, repor, gåvogravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, gåvogravyr.

Antal besök: 770