JAN STEEN, 1626-1679. TILLSKRIVEN. VÄRDSHUSSCEN, olja på duk.

43449. JAN STEEN, 1626-1679. TILLSKRIVEN. VÄRDSHUSSCEN, olja på duk.

58 x 74 cm.

Ramskador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 74 cm.

Ramskador, slitage.

Antal besök: 3 610