BADRUMSBELYSNING, 2 st, porslin, 1900-tal.

4344915. BADRUMSBELYSNING, 2 st, porslin, 1900-tal.

Längd 15-16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 15-16 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 71