OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå.

4344906. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå.

Komposition, signerad 37x44 cm, totalmått 42x49 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 178